Rewolucja w zarządzaniu dobrostanem pracowników szkół

Aktualności

Dobrostan psychiczny to kluczowy element wpływający na efektywność pracy nauczycieli i jakość kształcenia. Zdrowie psychiczne i emocjonalne pracowników edukacji bezpośrednio przekłada się na atmosferę w szkołach i wyniki uczniów. Wspieranie well-being nauczycieli jest więc inwestycją w lepszą przyszłość edukacyjną.

Odpowiadając na te wyzwania, wydawca czasopism, publikacji oraz organizator największych wydarzeń dla branży edukacyjnej – Forum Media Polska stworzył innowacyjną platformę - HR Angel. Narzędzie oferuje rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb środowiska szkolnego, zmieniając sposób, w jaki szkoły dbają o swoich pracowników.

Więcej niż narzędzie

HR Angel to zarówno aplikacja mobilna, jak i platforma online, zaprojektowana, by wspierać działania osób zarządzających zespołami pracowników w zakresie troski o zdrowie psychiczne. Oferuje funkcjonalności takie jak ankiety, narzędzia do rozwoju osobistego oraz analizę danych, pomagając w zarządzaniu dobrostanem pracowników szkół.

Lepsze zrozumienia potrzeb nauczycieli

HR Angel, jako narzędzie do zarządzania dobrostanem nauczycieli, oferuje praktyczne narzędzia do identyfikacji i kontroli stresu w pracy. Anonimowe ankiety zapewniają bezpieczny sposób wyrażania opinii przez pracowników, co przyczynia się do lepszego zrozumienia ich potrzeb bez ryzyka negatywnych konsekwencji. Ponadto platforma dostarcza dyrekcji szkoły zanonimizowanych danych o samopoczuciu zespołu, co umożliwia efektywniejsze planowanie działań i interwencji.

Wsparcie rozwoju i odporności nauczycieli

Nauczyciele oraz pracownicy szkół zyskają dostęp do aplikacji mobilnej gdzie znajdą treningi mentalne, materiały, ćwiczenia i testy wspierających ich rozwój osobisty i zawodowy. Aplikacja wyposażona została w kilkadziesiąt metod oraz technik radzenia sobie ze stresem, niezbędnych w dynamicznym środowisku edukacyjnym.

Przeczytaj więcej o tym jak aplikacja może pomóc szkołom i placówkom oświatowym tutaj.

Trial HR Angel

Skorzystaj z darmowego trial – zapisz się tutaj.

Masz pytania? Umów się na wprowadzenie z Opiekunem Produktu – napisz do nas tutaj.

 

Więcej na https://hrangel.pl

HR Angel to nie tylko aplikacja, to partner w kreowaniu zdrowego i produktywnego środowiska edukacyjnego. Zmienia ona sposób, w jaki szkoły dbają o swoich pracowników, stając się kluczowym elementem w budowaniu sukcesu edukacyjnego.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI